Gaminant sausus pašarus mes naudojame vieną iš dviejų gamybos būdų: šalto presavimo arba ekstruzijos. Nors presuotos ir ekstruduotos granulės pagamintos iš vienodai aukštos kokybės žaliavų, gamybos procesas yra skirtingas; kurio rezultatas yra unikali granulių struktūra.

Ar žinojote?

Šioje srityje Prins presuotų granulių gamyboje yra lyderis Olandijoje. Mūsų presuotos granulės, tai produktas dėl kurio ypač didžiuojamės!

Presavimas

Presuotame maiste žaliavos mišinys yra presuojamas specialia forma (formavimo plokštele), esant maždaug 75 ℃ temperatūrai. Dėl šios santykinai žemos temperatūros, žaliavų temperatūrinis apdorojamos minimalus. Labai svarbu, kad grūdai būtų iš anksto paruošti, kad jūsų augintinis gautų optimaliausią naudą iš angliavandenių juos virškindamas.

Koncentruotas

Presuotos granulės yra koncentruotas maistas. Presuotos granulės užima mažiau vietos, nes visos maistingosios medžiagos yra suspaudžiamos, o oras ištraukiamas. Ne tik pakuotėje, bet ir augintinio skrandyje. Presuotos granulės sumažina skrandžio apkrovą. Dėl šios priežasties šis maistas ypač tinka aktyviems šunims.

Prins neturi jokio presuoto maisto katėms. Taip yra dėl to, kad katėms nepatinka presuotų granulių tekstūra, o geriau valgo traškų maistą. Kitą vertus, išrankūs šunys geriau valgo presuotą maistą, kuris labai pagerina jų apetitą.

Mūsų presuotos granulės, tai produktas dėl kurio ypač didžiuojamės!

Ekstruzija

Išspaudžiant granulę procesui atliekant 130 ℃ temperatūroje, grūdai yra virti ir dėl šios priežasties išsipūtę. Be to, po slėgiu prisotinama drėgmės. Kai mišinys išeina iš ekstruderio, slėgis nukrinta, kas įtakoja granulės "išsipūtimą" ir traškią struktūrą. Kad būtų išvengta nereikalingo kaitinimo, eteriniai aliejai ir riebalai dedami vėliausiai.

Optimalus kramtymas

Traškiosios granulės išsipučia skrandyje ir lengvai virškinasi. Traškus maistas yra tvirtesnis, dėl to katės ir šunys kramto jį geriau. Presuotas ar traškaus maistas? Pasirinkimas daugiausia priklauso nuo jūsų šuns. Vienam labiau tiks traškus tipas, kai tuo tarpu kitas bus labiau linkęs valgyti presuotą maistą. Daugeliui šunų abu variantai turės tokį patį poveikį.

Kuris geresnis?

Kuris yra geresnis; presuotas maistas ar traškus? Mes dažnai esame klausiami šio klausimo ir galime jums patvirtini, kad nėra "geriausio" pasirinkimo. Neįmanoma nustatyti bendros taisyklės pagal kurią būtų galima išrinkti traškų ar presuotą maistą. Tai priklauso, kaip kiekvienas šuo individualiai reaguoja į maistą! Norite sužinoti daugiau, ar tiesiog nesate tikri koks granulių tipas yra geriausias? Nedvejodami galite kreiptis į mūsų "CareTeam" patarimo!