Ar turite kokių klausimų apie savo katės ar šuns maitinimą, auklėjimą, skatinimą ar elgesį? Prins CareTeam yra pasirengusi jums padėti su tam tikrais individualiais nemokamais patarimais.

Be Prins gaminamų puikių sveikų pašarų, svarbiausias dalykas yra dalintis žiniomis ir teikti gerus patarimus. Štai kodėl mes sukūrėme CareTeam, kurią sudaro mitybos specialistai, veterinarai ir kiti specialistai, kad galėtume atsakyti į visus jūsų klausimus. Jie džiaugiasi galėdami nemokamai patarti ir pritaikyti patarimus. Jei iškart negalime atsakyti į jūsų klausimą, mes eisime ieškoti atsakymo.

Kontaktai

Yra keli skirtingi būdai susisiekti su CareTeam: paskambinkite mums +31(0)318-524245, parašykite el. laišką careteam@prinspetfoods.com ar apsilankykite mūsų kontaktų puslapyje, kur greitai ir paprastai galite užpildę formą susisiekti su mumis. Ne vien klientai gali prašyti pagalbos CareTeam bet ir mažmenininkai, veisėjai ir kitos tikslinės grupės.

 

               Annerike                                              Bonny                                             Charlotte                                               Linn

Patirtis

Metų patirtis, milžiniškas kiekis žinių ir pasisekimų, CareTeam tiksliai žino kokius klausimus užduoti siekiant išsiaiškinti tam tikrą problemą ir vėliau pateikti tinkamą patarimą. Jei reikia, jie palaikys ryšį su jumis, kad stebėtų padėtį ir atliktų pakoregavimus. Tokiu būdu jau galėjome padėti tiek daug žmonių ir gyvūnų. Tai mūsų karūnos brangakmenis!

Mes jau galėjome padėti tiek daug žmonių ir gyvūnų. Tai mūsų karūnos brangakmenis!

Patenkinti klientai

Prins CareTeam aptarnavimas siekia vidutiniškai 9 balus, ir patenkintų klientų srityje mes turime 55 balus puikioje Net Promotor Score skalėje. Tai matavimai rodantys, kad daugelis žmonių rekomenduotų mūsų prekės ženklą. Tai daug pasako apie mūsų klientų entuziazmą ir lojalumą, ir tai yra kažkas, kuo mes didžiuojamės.

Ar žinojote...

... kad 60% žmonių, kurie kreipiasi į CareTeam, savo augintinių netgi nemaitina Prins maistu? Ir jiems to nereikia! Kiekvienas yra laukiamas norintis gauti tam tikrų nemokamų, specialių patarimų, ir nesvarbu kokio gamintojo maistu maitinate savo gyvūnėlį. Mes patariame nepriklausomai nuo mūsų prekinio ženklo ir atkreipiame dėmesį į tai, kas geriausia jūsų katei ar šuniui.

Tiesiog padaryk tai!

Nedvejodami susisiekite su mumis. Mums rūpi!