Didžioji dalis šunų ir kačių mėgsta mūsų Prins Train & Care lašišos paštetą: skanus atlygis tūtelėje. Bet kai kuriems gyvūnams gali atrodyti baisu valgyti iš tūtelės. Štai keli patarimai!

Netikėtai kažkokia tūtelė atsirado priešais nosį. Kas tai?? Žinoma, JŪS žinote, kad tai skanus paštetas, bet jūsų gyvūnas dar ne! Prireikus gali tekti pažingsniui tai parodyti.

Štai kaip tai padaryti

 • Pirmiausia duokite savo šuniui ar katei apžiūrėti ir pajausti, ir žinoma, užuosti tūtelę. Parodykite neatidarytą tūtelę ir leiskite pauostyti jei to nori. Nekiškite artyn, tiesiog laukite kol laikui atėjus pats augintinis prisiartins.
 • Tada išspauskite truputį lašišos pašteto ant piršto ir stebėkite ar jis nori uostyti ar valgyti kai tūtelė yra šalia. Patiko paštetas? Puiku, eikite prie sekančio žingsnio.
 • Uždėkite daugiau pašteto ant piršto ir vėl leiskite nulaižyti. Šį katrą tūtelę laikykite arti duodamo skanėsto, kad augintinis galėtų pereiti nuo piršto prie tūtelės. Įsitikinkite, kad išspaudžiate pakankamai pašteto kol jūsų augintinis mėgaujasi laižydamas.

Nesuveikė!

 • Gal išspaudžiate per mažai pašteto, gal tiesiog tai buvo tik oras kurio gyvūnas gali išsigąsti. Kad to išvengtumėte, išspauskite pašteto anksčiau prieš pasiūlydami augintiniui, užtikrindami, kad tikrai išspaudžiate paštetą, o ne orą.
 • Gal jūsų augintinis jau kažką panašaus yra patyręs anksčiau, susižalodamas į aštrius kampus. Galite to išvengti neatsukdami tūtelės priekiu į gyvūną.
 • Gal prieš tai turėjote metalinę skanėstų tūtelę ir jūsų gyvūnui nepatiko su liežuviu liesti metalo. Gera žinoti, kad mūsų Train & Care pašteto tūtelės pagamintos iš patogios naudoti plastmasės. Jūs tiesiog pabandykite įtikinti gyvūną paragauti ir išmėginti tai!

Atlygis bus atlygiu, jei bus leidžiama tai pajausti!

NE

 • Neverskite savo augintinio ragauti maisto iš tūtelės. Kuo daugiau versite sakydami "nagi, tai nėra taip blogai!", tuo baisiau tai gali atrodyti. Jei dėl šios tūtelės jūs elgsitės taip kvailai, tai tikriausiai gyvūnas gali visai nebepasitikėti tūtele.
 • Iki kol jūsų augintinis nėra visiškai pripratęs prie tūtelės, nenaudokite kaip atlygio ar skatinimui. Palaukite, kol gyvūnas įgaus didesnį susidomėjimą be jokios baimės laižyti. Atlygis bus atlygiu, jei bus leidžiama tai pajausti!

TAIP

 • Siūlydami tūtelę atkreipkite dėmesį į gyvūno kūno kalbą. Gyvūnai negali kalbėti, bet jie gali išreikšti savo baimę žvilgčiodami šalin ar pasitraukdami. Taip augintinis jums nori pasakyti "ne".
 • Gali pagelbėti rankomis visiškai uždengus tūtelę, kad jos visiškai nesimatytų, ir palikti matomą tik nedidelį kiekį išspaudžiamo pašteto.
 • Jūs taip pat galite padėti tūtelę ant grindų, atidarytą ar ne, ir šalia išspausti nedidelį kiekį pašteto duodant gyvūnui galimybę susipažinti (visada prižiūrint). Tada gyvūnas pats nuspręs apžiūrėti tūtelę ir / ar paragauti pašteto.
 • Kitas variantas yra pabandyti duoti pašteto nuo plastikinio šaukštelio. Tam galite panaudoti ir metalinį, bet kartais kai kurie gyvūnai nemėgsta metalinių daiktų.

Skoniai skiriasi

Ar jūsų augintinis vis dar nesusidomėjo lašišos paštetu, nepaisant visų jūsų pastangų. Netgi padavus nuo piršto ar ant kito paviršiaus? Tai gali tiesiog reikšti, kad lašiša nėra augintinio mėgstamiausias skonis! Skoniai skiriasi! Pabandykite kitokį.

Patarimas!

Ar žinote, kad dešros formos Prins NatureCare mėsiškas maistas šunims taip pat yra tinkamas naudoti kaip atlygis?