Sveiki atvykę į mūsų pasaulį!

Čia, Prins, mūsų personalas turi aistrą gyvūnams. Mūsų specialybė yra kurti specialiai pritaikytą, aukščiausios kokybės, 100% natūralų kačių ir šunų maistą. Mūsų misija - gerinti gyvūnų gerovę. Mes tai darome savo ekspertišku, asmeniniu, sąmoningu, stebinančiu ir unikaliu būdu.

Leiskite mums prisistatyti.

100% natūralus
Be sintetinių kvapų, dažiklių ar kvapiųjų medžiagų
Olandų šeimos verslas
Kokybė, žinios ir patirtis nuo 1963 m.
Neatliekame bandymų su gyvūnais
Mes už gyvūnų gerovę
Inovatyvūs
Mėgstate atsinaujinti ir nustebinti

Stiprus prekės ženklas

Prins yra šeimos įmonė. Daugiau nei 50 metų, trys Verkade šeimos kartos atidavė visą savo širdį ir sielą kurdami maistą gyvūnams. Prins jaučiasi šiek tiek kaip šeima visiems darbuotojams. Remdamiesi stipriu ir sparčiai augančiu prekės ženklu, kuris taip pat atkreipia tarptautinį dėmesį. Iš trijų pastatų Accustraat, Veenendaal miestelyje, mes dirbame gamybos, švietimo ir patirties pagrindu ir labai džiaugiamės stipriu ir sparčiai augančiu prekės ženklu, kuris taip pat pritraukia tarptautinį dėmesį.

Kokybė

Musų paslaptis? Prins kultūra, kur visi turi tą patį tikslą; kokybė pirmiausia. Kokybė, kuri neapsiriboja vien prekės ženklu, kurią siekiame pranokti. Gal mes galime kažką pakeisti ar pagerinti. Klientai yra kritiški, ir jie tokie turi būti. Esame dėkingi protingiems ir atsakingiems žmonėms. Savo klientams norime skirti visą mūsų nuoširdų dėmesį kuriant puikius produktus sveikiems naminiams gyvūnams, taip pat specialiai pasitelkiant gerus, profesionalius patarimus.

Asmenybės

Prins'ui svarbiausi gyvūnai ir jų augintojai. Mes norime išklausyti klientus ir suteikti jiems reikiamos informacijos. Ne iš produkto perspektyvos, bet iš gyvūno gerovės pusės. "Senelis" Verkade pradėjo tuo užsiimti per savo seminarus dar septintajame dešimtmetyje ir mes tai tęsiame kartu su Prins CareTeam, kurie daro būtent tai ką reiškia mūsų vardas: rūpintis gyvūnais ir patarti jų šeimininkams. Kitos svarbios ir naujoviškos priemonės, padedančios mums tai padaryti, yra mūsų švietimo centras Edupet Education ir Lifestyle for pets; unikali internetinė platforma ir televizijos kanalas.

Unikalumas

Prins'e mes sekame savo keliu. Mes neleidžiame aplinkybėms daryti įtakos mūsų darbui, o vietoj to visada remiame savo jėgą. Žinoma, mes reaguojame į tendencijas, arba į savo kolegas, kuriems sekasi sunkiau. Bet visada remiamės savo pažiūromis ir patirtimi. Mes linkę dirbti su visais savarankiškai ir unikaliu būdu. Niekada nepraleisdami pro pirštus žmonių ir gyvūnų gerovės.

Lankstumas

Mes nebijome naujovių ir pokyčių Prins'e. Mes plačių pažiūrų, tai kas yra įmanoma mūsų lankstumui ir mažoms komandoms. Mitybos konsultantai, elgesio sutrikimų gydytojai ir mokytojai glaudžiai bendradarbiauja, kad galėtumėme pateikti geriausius patarimus ir nurodymus. Prins yra įdomu. Mes siekiame tiek įgyti, tiek dalintis žiniomis ir konsultuotis su patyrusiais specialistais iš viso pasaulio.

Kartu stipresni

Net ir skaitmeniniais laikais vis dar yra būtinos originalios parduotuvės. Vietos kur mes galime palaikyti ryšį su žmonėmis ir kur jūs, kaip klientas, tikrai galite gauti informacijos, įkvėpimo ir patarimų. Štai kodėl mes siekiame sujungti "gyvąjį" pasaulį su virtualiu, kur skirtingų rūšių paslaugos gali būti sujungtos. Nes kartu mes stipresni.

Daugiau nei maistas

Vartotojai tampa vis atsargesni rinkdamiesi sveikus produktus ir maistą savo gyvūnams. Štai kodėl Prins'e, mes pirma pagalvojame prieš imdamiesi veiksmų. Netgi jei kas nors atrodo puikiai iš marketingo perspektyvos, mes visada klausiame savęs, ar tai iš tikrųjų atitinka gyvūnų gerovės interesus? Mes darome sąmoningus pasirinkimus ir labiausiai rūpinamės sveikata ateityje. Apie maistą, kuris gali padėti kovoti su nutukimu, meniu, kuris optimizuotas naujausių technologijų pagalba, apie sportą kartu su augintiniu. Mes esame gyvenimo būdas. Taigi mūsų šūkis: Prins. Daugiau nei maistas.