Prins suteikia prieglobstį Edupet - žinių centrui, tiek naminių gyvūnų mėgėjams, tiek specialistams. Ar norėtumėte sužinoti daugiau apie gyvūnus? Galite apsilankyti adresu Accustraat 3-5, Veenendaal, kur Edupet turi įrengusi paskaitų auditoriją su vieta papietauti.

Sukomplektuotos klasės

Švietimo centro "Edupet" iniciatorius Prins, Olandijos naujausių žinių apie gyvūnus ir įkvėpimo centras, atviras visiems naminių gyvūnų savininkams, gyvūnų mėgėjams ar (būsimiems) profesionalams šioje srityje. Visiškai nesvarbu ar norite įgyti naujų žinių ar atnaujinti jau turimas; visiems yra pritaikytų klasių.

Visiems

"Edupet" bendradarbiaudami su specialistais, organizuoja platų kursų spektrą įvairioms auditorijoms; nuo naminių gyvūnėlių savininkų, paraveterinarų, ir naminių gyvūnų prekių parduotuvių darbuotojų iki šunų paklusnumo mokyklos, veisėjų ir kirpėjų. Kursai skiriasi priklausomai nuo dienos ir užsiėmimų (su elektroninėmis pamokomis ar be) iki paskaitų ir konferencijų.

Orientuota į praktiką

Edupet paskaitas dėstyto profesionalūs ir įkvepiantys svečių pasisakymai. Visada orientuoti į praktiką, dėl to galite iš karto taikyti įgytas žinias. Kaip ir Prins, Edupet labai vertina žinias ir kokybę. Nuo paskaitų iki pietų; viskuo pasirūpinta iki paskutinės smulkmenos. Nuo to momento kai jūs tik įžengiate į patalpas iki paskutinės minutės kol išeinate.

Norite sužinoti daugiau?

Aplankykite www.edupet.nl. Čia rasite platesnę informaciją ir naujausius kursų pasiūlymus.