Life for pets - tai internetinė svetainė, kurią sudaro naujausios žinios apie naminius gyvūnus; įkvėpimo platforma; apstu informacijos apie naminius gyvūnus, interaktyvių televizijos kanalų su įkvepiančiais ir informatyviais vaizdo įrašais, taip pat elektronine parduotuve kur visada galite įsigyti įvairių prekių. Life for Pets užsiima savo veikla ne tik elektroninėje erdvėje, bet ir įvairiose parodose, renginiuose ir vietinėse naminių gyvūnų prekių parduotuvėse.

Dalijimasis žiniomis

Lifestyle for pets veiklą inicijavo Prins Petfoods. Viena pagrindinių mūsų vertybių yra dalijimasis žiniomis; tai mūsų DNR ir tai, kas mus skatina. Per Lifestyleforpets.nl mes siekiame informuoti, įkvėpti, aktyvuoti ir stimuliuoti visus gyvūnų mylėtojus. Gyvūnų gerovė visada eina pirmiausia. Vis daugiau kolegų iš naminių gyvūnų sektoriaus prisijungia prie mūsų platformos.

Pilna patirtis

Lifestyle for pets siūlo pilną patirtį. Mūsų platformoje galite rasti straipsnių, blog'ų, naujausias žinias apie gyvūnus, užduoti klausimus mūsų ekspertams ir žiūrėti unikalius šou, tokius kaip 'The Animal Cafe'. Radote produktą kuris jums patinka? Eikite tiesiai ir užsisakykite mūsų parduotuvėje. Galite pasirinkti prekių pristatymą į namus arba jas atsiimti vietinėje gyvūnų prekių parduotuvėje.

Ar žinojote?

Lifestyle for pets siūlo informaciją ne tik apie šunis ir kates, bet ir apie triušius, graužikus, arklius, roplius, žuvis ir paukščius. Kiekvieną mėnesį galite rasti informacijos vis skirtinga gyvūnų tema. Atraskite, skaitykite, žiūrėkite, mokykitės, apsipirkite ir patirkite! Eikite į Lifestyleforpets.nl arba pamėkite ir sekite mūsų platformą Facebook'e.