Gyvūnų prieglaudos

Yra įvairių gyvūnų prieglaudų ir fondų, kurie atlieka gerus darbus gyvūnams. Prins pritaria šioms iniciatyvoms. Šunys ir katės, kuriems reikalingas prieglobstis, gauna geriausią priežiūrą iš čia dirbančių nuolatinių darbuotojų ir savanorių. Dėl to: kasmet tūkstančiai prieglobsčio ieškančių gyvūnų vėl randa šiltus, saugius ir nuolatinius namus.

Savaime suprantama, mes remiame prieglaudas, siūlydami mitybos patarimus optimaliai sveikatai. Kadangi mes manome, kad kiekvienas gyvūnas turi teisę tik į geriausią, visi šunys ir katės palieka prieglobstį su maisto, kuris jam tinka pagal amžių ir veiklą.

Paraiška paramai ar maistui

Prins reguliariai gauna prašymų iš įvairių fondų ir organizacijų dėl paramos ar maisto. Deja, mes negalime patenkinti visų šių prašymų, ir mums labai sunku pasirinkti. Kiekvienais metais Prins organizuoja labdaros akciją, kurioje mes atiduodame tūkstančius kilogramų šunų ar kačių maisto. Kiekvienas gali užsiregistruoti į šios kampanijos labdaros organizaciją ir balsuoti už vieną iš kandidatų. Norėdami gauti informacijos apie artėjančius įvykius, atidžiai stebėkite mūsų svetainę ir Facebook paskyrą.

Ieškote mielo gyventojo savo namams?

Mūsų tinklapyje galite rasti gyvūnų prieglaudas su kuriomis bendradarbiaujame arba apsilankyti www.dierenasiels.com surasti gyvūną, kuris nusipelnė antro šanso. Kiekvienas, kuris pasirenka šunį ar katę iš vienos iš su mumis bendradarbiaujančios prieglaudos, gauna linksmą pradinį paketą, kuriame yra nedidelis Prins maisto paketas ir pritaikytas mitybos planas jūsų gyvūnui.