Šuniukams ir / arba suaugusiems šunims

TotalCare Super Complete yra pilnavertis maistas visiems šunims, nuo šuniukų iki vyresnio amžiaus šunų. Kruopščiai atrinkti ingredientai palaiko optimaliai veikiančią imuninę sistemą, sveiką kailį ir odą, bei subalansuotą viršinimos florą. Palaiko jūsų šuns gerą savijautą. TotalCare Super Complete be kviečių glitimo.

Goede darmflora
Heeft een probiotische werking voor een optimale darmflora
Immuunsysteem
Vitaminen en mineralen ondersteunen het immuunsysteem
Glanzende vacht
Zalmolie ondersteunt een gezonde en glanzende vacht

Maistinė informacija

  • Kompozicija
  • Nurodymai
  • Kiekis per dieną
  • Pervesti
Analyse
Vocht61,5%
Ruw eiwit14,8%
Ruw vet14,0%
Ruwe as3,0%
Ruwe celstof0,7%
Koolhydraten6,0%
Mineralen
Calcium0,70%
Fosfor0,50%
Kalium0,17%
Magnesium0,04%
Natrium0,09%
Energiewaarde
2092 kcal/kg
Kompozicija: 

Vištiena, jautiena, kukurūzai, runkeliai, saulėgrąžų aliejus, lašišų taukai.

TotalCare SUPER ACTIVE Complete rekomenduojamas visiems šunims. Atšildykite vėsioje vietoje ir patiekite maistą esant kambario temperatūros. Kartą atšildžius gali būti laikomas šaldytuve 2 dienas; nebeužšaldyti. Šis maistas gali būti duodamas žalias, paruošimas nereikalingas.
Dienos rekomenduojamą maisto TotalCare SUPER ACTIVE Complete kiekį padalinkite į du maitinimus per dieną. Prins TotalCare SUPER ACTIVE Complete gali būti pagrindinis dienos maistas kaip variacija kitokiam maistui. TotalCare SUPER ACTIVE Complete yra pauikus priedas sausam maistui, kaip Prins ProCare SUPER ACTIVE ar Prins ProCare Croque SUPER Performance. Patartina nemainyti žalios mėsos ir sauso maisto per dieną. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.

Kūno svoris (kg) 5 10 15 20 25
Griežinėlių/dieną suaugusiam šuniui 1 2 3 4 5
Griežinėlių/dieną šuniukui 2 4 6 8 10

Kai ateina metas maitinti šunį, labai svarbu, kad nemainytumėte sauso ir mėsiško maisto per dieną. Svarbu, jei pasirenkante mėsišką maistą, kad juo maitintumėte kelias dienas iš eilės. Tai padeda jūsų šuns virškinimo sistemai. JJei jūsų šuo anksčiau nėra ragavęs žalios mėsos, galitą ją truputį pakepti pirmas dvi dienas, taip duodami virškinimo sistemai priprasti. Po dviejų dienų galite duoti žalią mėsą atšildytą iki kambario temperatūros.

100% natūralus maistas

Visi mūsų produktai yra 100% natūralūs ir neatlikta jokių bandymų su gyvūnais. Mes nenaudojame jokių dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir renkamės tik aukščiausios kokybės geriausius ingredientus iš patikimų partnerių.