Aktyvioms suaugusioms katėms

Prins VitalCare Protection Adult Fit - pašaras, ypač aktyvioms ir suaugusioms ir/arba laukinėms katėms. Šis maistas yra praturtintas augaliniais ekstraktais ir Šiuslerio druskomis, kad užtikrinti pilnavertę mitybą, gausu vištiena ir sudėtyje esančios aukštos kokybės maistinės skaidulos padeda palaikyti sveiką virškinimo florą.
 

Baltymai
Baltymai prisideda prie raumenų augimo ir masės palaikymo, užtikrina gerą raumenų būklę
Didelis riebalų kiekis aktyvioms katėms
Padidintas riebalų kiekis patenkina aktyvių kačių poreikius
Blizgumas
Lašišų taukai ir Antrarktiniai kriliai turi daug omega-3 riebalų rūgščių (EPA ir DHA), tai palaiko sveikatą ir kailio blizgumą

Maistinė informacija

  • Kompozicija
  • Nurodymai
  • Kiekis per dieną
  • Pervesti
Analizė
Drėgmė8,0%
Baltymai32,0%
Riebalai20,0%
Pelenai7,0%
Ląsteliena2,5%
Angliavandeniai30,5%
Mineralai
Kalcis1,1%
Fosforas1,0%
Kalis0,6%
Magnis0,10%
Natris0,5%
Energetinė vertė
4300 kcal/kg
Kompozicija: 

Dehidratuota vištienos (17%), kukurūzai, kukurūzų glitimas, gyvuliniai riebalai (paukštienos), ryžiai, šviežia vištiena (5%), hidrolizuotos vištų kepenėlės, žirnių baltymai, kiaušinių milteliai, mielės, cukrinių runkelių minkštimas, džiovinti cikorijų minkštimas (fruktooligosacharidų ir inulino natūralus šaltinis) džiovinti antarktiniai kriliai, mineralai (natrio chloridas, kalcio karbonatas, kalio chloridas), lašišų taukai, džiovintas Galveninio puvinio (lot. Aspergillus niger) fermentacijos produktas (natūralus fruktooligosacharidų, GOS ir MOS šaltinis), mineralai (natrio chlorido, kalcio karbonatas), lizinas, lecitinas, žolelių ekstraktas ir Šiuslerio druskos (Dioskorėja, Baltašaknė, Šilkmedžio vaisiai, Cornu Cervi deglatinatum, psoralea, Guostė, Viksvuolė, Šiuslerio druskos Nr. 1, 2, 4 ir 8) (0,075%), mineralai (natrio chloridas), spanguolės.

Galimi kiekiai: 
1,5 kg
5 kg

VitalCare Protection ADULT FIT gali būti duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą VitalCare Protection ADULT FIT maisto kiekį padalinkite į kelis mažesnius maitinimus per dieną. Kaip skanėstą savo katei galite pasiūlyti Prins NatureCare. Tai sveikas ir natūralus mėsiškas valgis jūsų katei. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.

  Mažas aktyvumas Vidutinis aktyvumas Didelis aktyvumas
Kūno masė (kg) Kiekis (g/dieną)  Kiekis (g/dieną)  Kiekis (g/dieną) 
2 25 30 35
3 35 40 50
4 40 50 60
5 50 60 70
6 55 65 75
7 60 75 85
8 65 80 95

Keisdami senąjį sausą pašarą į naująjį mūsų pašarą, kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

Prevencinė pagalba

Mūsų Prins ProCare Protection pašarų sudėtyje yra unikalių ingredientų papildomai apsaugai, kurių teisingas kiekis atlieka prevencinę funkciją. Nedidelis papildomas medžiagų kiekis padeda atstatyti ir išlaikyti balansą, kuris labai svarbus jūsų katei.