Mažo aktyvumo suaugusioms katėms

Prins VitalCare Protection Indoor sausas pašaras specialiai naminėms katėms. Maistas praturtintas žolelių ekstraktais ir Šiuslerio druskomis, kad užtikrinti pilnavertę mitybą, gausu vištienos ir sudėtyje esančios aukštos kokybės maistinės skaidulos padeda palaikyti sveiką virškinimo florą.

 

Optimalaus svorio kontrolė
Naminės katės yra mažiau aktyvios ir turi kitokius mitybos poreikius. Natūralūs pluoštai užtikrinta optimalią svorio kontrolę
Sumažina plaukų gniužulų susidarymą
Natūralūs pluoštai palaiko žarnyno veiklą ir užtikrina naturalų plaukų pasišalinimą per virškinimo traktą
Blizgumas
Lašišų taukai ir Antrarktiniai kriliai turi daug omega-3 riebalų rūgščių (EPA ir DHA), tai palaiko sveikatą ir kailio blizgumą

Maistinė informacija

  • Kompozicija
  • Nurodymai
  • Kiekis per dieną
  • Pervesti
Analizė
Drėgmė8,0%
Baltymai31,0%
Riebalai15,0%
Pelenai6,5%
Ląsteliena5,5%
Angliavandeniai34,0%
Mineralai
Kalcis1,0%
Fosforas1,0%
Kalis0,6%
Magnis0,10%
Natris0,5%
Energetinė vertė
3950 kcal/kg
Kompozicija: 

Džiovinta vištiena (27%), kukurūzai, ryžiai, gyvuliniai riebalai (paukštienos), šviežia vištiena (5%), celiuliozė, hidrolizuotos vištų kepenys, kukurūzų glitimas, kiaušinių milteliai, žirniai, mielės, runkelių minkštimas, džiovintų cikorijų minkštimas (natūralus FOS ir inulino šaltinis), džiovinti Antarkties kriliai (natūralus EPA ir DHA šaltinis) (0,5%), lašišų taukai (0,5%), žiovinti Galveninio puvinio (lot. Aspergillus niger) fermentacijos produktas (natūralus fruktooligosacharidų, GOS ir MOS šaltinis) (0,5%), lecitinas, žololelių ekstraktai ir Šiuslerio druskos (Dioskorėja, Baltašaknė, Šilkmedžio vaisiai, Cornu Cervi deglatinatum, psoralea, Guostė, Viksvuolė, gallus, Bervidis, Šiuslerio druskos Nr. 4, 7, 8, 9 ir 11) (0,075%), spanguolės.

Galimi kiekiai: 
1,5 kg
5 kg

VitalCare Protection INDOOR gali būti duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą VitalCare Protection INDOOR maisto kiekį padalinkite į kelis mažesnius maitinimus per dieną. Kaip skanėstą savo katei galite pasiūlyti Prins NatureCare. Tai sveikas ir natūralus mėsiškas valgis jūsų katei. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.

Kūno masė (kg) Kiekis (g/dieną)  Kiekis (g/dieną)  Kiekis (g/dieną) 
2 30 35 40
3 35 45 55
4 45 55 65
5 50 65 75
6 60 70 85
7 65 80 95
8 70 85 100

Keisdami senąjį sausą pašarą į naująjį mūsų pašarą, kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

Prevencinė pagalba

Mūsų Prins ProCare Protection pašarų sudėtyje yra unikalių ingredientų papildomai apsaugai, kurių teisingas kiekis atlieka prevencinę funkciją. Nedidelis papildomas medžiagų kiekis padeda atstatyti ir išlaikyti balansą, kuris labai svarbus jūsų katei.