Kačiukams ir jaunoms katėms

Prins VitalCare Protection Kitten - sausas pašaras specialiai kačiukams nuo 4 sav. amžiaus ir daugiau. Šis kačių maistas turi visas maistines medžiagas reikalingas teisingam ir tolygiam augimui, sudėtyje papildomai yra lizino, kuris palaiko imuninę sistemą. Pašaras praturtintas žolelių ekstraktais ir Šiuslerio druskomis pilnam katės sveikatos palaikymui, praturtintas vištiena ir aukštos kokybės ląsteliena palaikyti sveikai virškinimo florai.

 

Augančioms katėms
Baltymai raumenų masės vystymuisi, pakoreguotas kalcio ir fosforo kiekis palaiko sveiką skeleto vystymąsi
Didelis riebalų kiekis kačiukams
Sudėtyje yra didelis riebalų kiekis, siekiant patenkinti kačiukų poreikius
Imuninei sistemai
Vitaminai ir mineralai tokie, kaip vitaminas D ir cinkas, skirti palaikyti imuninei sistemai

Maistinė informacija

  • Kompozicija
  • Nurodymai
  • Kiekis per dieną
  • Pervesti
Analizė
Drėgmė8,0%
Baltymai34,0%
Riebalai22,0%
Pelenai6,5%
Ląsteliena1,5%
Angliavandeniai28,0%
Mineralai
Kalcis1,3%
Fosforas1,0%
Kalis0,6%
Magnis0,1%
Natris0,5%
Energetinė vertė
4460 kcal/kg
Kompozicija: 

Dehidratuota vištiena (17%), kukurūzai, kukurūzų glitimas, gyvuliniai riebalai (paukštienos), ryžiai, šviežia vištiena (5%), hidrolizuotos vištų kepenėlės, žirnių baltymai, kiaušinio milteliai, mielės, cukrinių runkelių minkštimas, džiovinų cikorijų minkštimas (natūralus FOS ir inulino šaltinis), džiovinti Antarkties krilai, mineralai (natrio chloridas, kalcio karbonatas), lašišų taukai, džiovinti Aspergillus niger fermentacijos produktas (natūralus FOS, GOS ir MOS šaltinis), lizinas, lecitinas, žolių ekstraktų ir Šiuslerio druskos (Dioskorėja, Baltašaknė, Šilkmedžio vaisiai, Cornu Cervi deglatinatum, psoralea, Guostė, Viksvuolė, Gallus, Šiuslerio druskos Nr. 1, 2, 4 ir 8) (0,075%), spanguolės.

Galimi kiekiai: 
1,5 kg
5 kg

VitalCare Protection KITTEN gali būti duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą VitalCare Protection KITTEN maisto kiekį padalinkite į kelis mažesnius maitinimus per dieną. Kaip skanėstą savo katei galite pasiūlyti Prins NatureCare. Tai sveikas ir natūralus mėsiškas valgis jūsų katei. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas. VitalCare Protection KITTEN pašaras taip pat tinkamas suaugusioms nėščioms ir žindančioms (laktacijos periodu) katėms.

Amžius (sav.) Kūno masė (kg) Kiekis (g/dieną) Kiekis (g/dieną)
4 0,5 25 40
8 1 40 50
12 1,5 55 60
16 2 55 60
20 2,5 60 70
30 3 70 85
40 4-6 70 90
>50 4-6 55 75
Nėščioms 4-6 80 105

Keisdami senąjį sausą pašarą į naująjį mūsų pašarą, kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

Prevencinė pagalba

Mūsų Prins ProCare Protection pašarų sudėtyje yra unikalių ingredientų papildomai apsaugai, kurių teisingas kiekis atlieka prevencinę funkciją. Nedidelis papildomas medžiagų kiekis padeda atstatyti ir išlaikyti balansą, kuris labai svarbus jūsų katei.