Vyresnio amžiaus katėms

Prins VitalCare Protection Senior sausas pašaras specialiai vyresnio amžiaus katėms vyresnėms nei 7 metai. Šis maistas yra praturtintas augaliniais ekstraktais ir Šiuslerio druskomis, kad užtikrinti pilnavertę mitybą, gausu vištienos ir sudėtyje esančios aukštos kokybės maistinės skaidulos padeda palaikyti sveiką virškinimo florą.
 

Sveikas svoris
Optimalus baltymų kiekis palaiko jūsų katės raumenų masę, o sumažintas riebalų kiekis kontroliuoja sveiką kūno svorį
Imuninei sistemai
Vitaminai ir mineralai tokie, kaip vitaminas D, cinkas ir selenas, skirti palaikyti imuninei sistemai
Sąnarių palaikymas
Ingredientai kaip MAM, gliukozaminas ir chondroitinas palaiko kačių sąnarius

Maistinė informacija

  • Kompozicija
  • Nurodymai
  • Kiekis per dieną
  • Pervesti
Analizė
Drėgmė8,0%
Baltymai28,0%
Riebalai15,0%
Pelenai6,5%
Ląsteliena3,0%
Angliavandeniai39,5%
Mineralai
Kalcis0,90%
Fosforas0,9%
Kalis0,6%
Magnis0,1%
Natris0,5%
Energetinė vertė
4050 kcal/kg
Kompozicija: 

Kukurūzai, dehidratuota vištiena (21%), ryžiai, gyvuliniai riebalai (paukštienos), kukurūzų glitimas, šviežia vištiena (7%), hidrolizuotos vištų kepenys, kiaušinių milteliai, mielės, runkelių minkštimas, džiovintų cikorijų minkštimas (natūralus fruktooligosacharidų ir inulino šaltinis), celiuliozė, mineralai (natrio chloridas, kalcio karbonatas), džiovinti Antarktiniai kriliai (natūralus EPA ir DHA šaltinis) (0,5%), lašišų taukai (0,5%), džiovintas Galveninio puvinio (lot. Aspergillus niger) fermentacijos produktas (natūralus fruktooligosacharidų, GOS ir MOS šaltinis) (0,5%), lecitinas, žolelių ekstraktai ir Šiuslerio druskos (Dioskorėja, Baltašaknė, Šilkmedžio vaisiai, ornu Cervi deglatinatum, psoralea, Guostė, Viksvuolė, gallus, Gudobelė, Bervidis, Šiuslerio druskos nr. 1, 4, 7, 8, 9 ir 11) (0,075%), mielių ekstraktas (beta-gliukanų šaltinis) (0,05%), gliukozaminas (0,01%), chondroitinas (0,01%), MAM (metilsulfonilmetanas) (0,01%), spanguolės.

Galimi kiekiai: 
1,5 kg
5 kg

VitalCare Protection SENIOR gali būti duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą VitalCare Protection SENIOR maisto kiekį padalinkite į kelis mažesnius maitinimus per dieną. Kaip skanėstą savo katei galite pasiūlyti Prins NatureCare. Tai sveikas ir natūralus mėsiškas valgis jūsų katei. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.

  Mažo aktyvumi Vidutinio aktyvumo Didelio aktyvumo
Kūno masė (kg) Kiekis (g/dieną) Kiekis (g/dieną) Kiekis (g/dieną)
2 25 30 35
3 30 35 40
4 40 45 50
5 45 50 60
6 50 55 65
7 55 65 75
8 60 70 80

Keisdami senąjį sausą pašarą į naująjį mūsų pašarą, kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

Jei jūsų katė dar nebandžiusi sauso pašaro ar norėtumėte pakeisti mesos pagrindu maistą į sausą pašarą, mes rekomenduojame iš karto pakeisti sausu neatliekant laipsniško įmaišymo į senąjį maistą.

Prevencinė pagalba

Mūsų Prins ProCare Protection pašarų sudėtyje yra unikalių ingredientų papildomai apsaugai, kurių teisingas kiekis atlieka prevencinę funkciją. Nedidelis papildomas medžiagų kiekis padeda atstatyti ir išlaikyti balansą, kuris labai svarbus jūsų katei.