Suaugusioms katėms turinčioms jautrų viršinimo traktą, odą ir kailį

Prins VitalCare Protection Sensible Grainfree hypoallergenic sausas pašaras katėms, turinčioms jautrų viršinimo traktą, odaą ir kailį. Maistas praturtintas žolelių ekstraktais ir Šiuslerio druskomis, kad užtikrinti pilnavertę mitybą, gausu lašišos ir sudėtyje esančios aukštos kokybės maistinėmis skaidulos padeda palaikyti sveiką virškinimo florą.

 

Hipoalerginis
Pasirinktas baltymų šaltinis (lašiša) sumažina bet kokią padidėjusio jautrumo reakcijos riziką
Sveika žarnyno flora
Maistinės skaidulos, FOS, MOS, GOS užtikrina subalansuotą žarnyno florą
Omega-3 riebalų rūgštys
Omega 3 riebalų rūgštys (2,8%) prisideda prie jautrios odos būklės gerinimo ir palaiko kailio blizgesį

Maistinė informacija

  • Kompozicija
  • Nurodymai
  • Kiekis per dieną
  • Pervesti
Analizė
Baltymai32,0%
Riebalai20,0%
Pelenai8,0%
Ląsteliena2,5%
Angliavandeniai29,5%
Mineralai
Kalcis1,1%
Fosforas1,1%
Kalis0,8%
Magnis0,1%
Natris0,7%
Energetinė vertė
4260 kcal/kg
Kompozicija: 

Hidrolizuoti lašišų taukai (20%), saldžiosios bulvės, dehidratuotos lašišos (16%), gyvuliniai riebalai, žirnių baltymai, žirniai, kiaušinių miltelių, lašišų taukai (3,5%), hidrolizuotos kepenys, runkelių minkštimas, mielės, džiovintų cikorijų minkštimas (natūralus FOS ir inulino šaltinis), džiovinti Antarktinio kriliai (natūralus EPA ir DHA šaltinis) (1,3%), celiuliozė, džiovintas Galveninio puvinio (lot. Aspergillus niger) fermentacijos produktas (natūralus fruktooligosacharidų, GOS ir MOS šaltinis), lecitinas, mineraliai (kalcio karbonatas), žolelių ekstraktai ir Šiuslerio druskos (Dioskorėja, Baltašaknė, Šilkmedžio vaisiai, Cornu Cervi deglatinatum, psoralea, Guostė, Viksvuolė, gallus, Gudobelė, Šiuslerio druskos Nr. 6, 7, 8 ir 10) (0,075%), spanguolės.

Galimi kiekiai: 
1,5 kg
5 kg

VitalCare Protection SENSIBLE Grainfree hypoallergenic gali būti duodamas sausas ir nereikia jokio paruošimo. Visada įsitikinkite, kad jūsų augintinis turi kambario temperatūros geriamojo vandens. Dienos rekomenduojamą VitalCare Protection SENSIBLE Grainfree hypoallergenic maisto kiekį padalinkite į kelis mažesnius maitinimus per dieną. Kaip skanėstą savo katei galite pasiūlyti Prins NatureCare TUNA-SALMON. Tai sveikas ir natūralus mėsiškas valgis jūsų katei. Papildomas maitinimas nerekomenduojamas.

  Mažas aktyvumas Vidutinis aktyvumas Didelis aktyvumas
Kūno masė (kg) Kiekis (g/dieną)  Kiekis (g/dieną)  Kiekis (g/dieną)  
2 25 30 35
3 35 40 50
4 40 50 60
5 50 60 70
6 55 65 80
7 60 75 85
8 65 80 95

Keisdami senąjį sausą pašarą į naująjį mūsų pašarą, kasdien įmaišykite vis daugiau naujojo pašaro kartu su senuoju, kol galutinai pakeisite, ne greičiau nei per 7 dienas.

Prevencinė pagalba

Mūsų Prins ProCare Protection pašarų sudėtyje yra unikalių ingredientų papildomai apsaugai, kurių teisingas kiekis atlieka prevencinę funkciją. Nedidelis papildomas medžiagų kiekis padeda atstatyti ir išlaikyti balansą, kuris labai svarbus jūsų katei.