Gyvūnų prekių parduotuvės

Prins mes bendradarbiaujame su šimtais parduotuvių. Be nurodymų kaip geriau išdėlioti produktus lentynos, mes taip pat suteikiame informaciją apie produktus, suteikiame reklaminę medžiagą, rengiame mokymus, siūlome pagalbą iš mūsų ryšių su klientais komandos ir CareTeam. Gyvūnų prekių parduotuvės, kurios prekiauja mūsų produktais pagal Prins "madą" bus įvardinti kaip
"Prins Crown Atstovas"

Crown atstovai kurie papildomai prekiauja (ir turi atsargų sandėlyje) specifiniu problemas sprendžiančiu maistu, tokiu kaip kad mūsų dietinis maistas, bus įvardinti kaip "Crown Atstovai Plius". Parduotuvės, kurios prie viso jau paminėto asortimento dar papildomai prekiauja ir prevencinę funkciją turinčiu maistu, tokiu kaip kad "Protection" linija, bus įvardinti kaip "Crown Specialūs Atstovai".

Pagalba 

Mes siūlome skirtingo pobūdžio pagalbą gyvūnų prekių parduotuvėms. Naudojant, taip vadinamus "priemonių rinkinius" skatiname tobulintis. Tai iš esmės yra "pasidaryk pats" paketai verslui, kuriuos sudaro priemonės plėtoti visų rūšių iniciatyvą. Pavyzdžiui, užsiėmimų dienos ar informatyvūs seminarai parduotuvėse.

Shop-in-shop

Siekiant optimizuoti pristatymus ir pardavimus Prins siūlo "shop-in-shop" galimybę. Prins parduotuvė užtikrina Prins produktų pilno asortimento optimizuotą pristatymą ir atitinkamą informacinę medžiagą. Naujas įvaizdis patraukia dėmesį.

Susidomėjote?

Ar sužadinome jūsų entuziazmą ir susidomėjote patikrinti savo galimybes. Tada užpildyke kontaktų formą ir mes su jumis susisieksime!