Prins Petfoods yra naujausias Vitesse futbolo klubo rėmėjas. Naujųjų marškinėlių pristatymas vyko per futbolo klubo iš Arnhemo miesto 125-tąsias metines. Ką bendro turi futbolo klubas ir 100% natūralus gyvūnų maistas? Tai gali būti daugiau nei jūs įsivaizduojate. Prins ir Vitesse turi daug bendrų dalykų; kaip mankšta, sąmoningumas apie sveikatą, inovacijos ir investicija į ateitį (pavyzdžiui, per jaunimą).

Prins, dabartinis futbolo klubo rėmėjas ir nuo šiol savo logotipu puošia marškinėlių nugarėles, perėmė tai iš Smipe kompanijos, kurie paskutinius 2,5 metų rėmė Vitesse klubą. Prins ir Vitesse pasirašė 3 metų sutartį. Prins Petfoods generalinis direktorius Wil Mulders tiki, kad Vitesse pristato save. "Mes specialiai ieškojome įmonės regioninei partnerystei, kurią galėtumėme identifikuoti, taip pat padidindami savo įmonės viešumą".

Bendrumas

Abiejų bendrovių vizijos turi daug bendro, kurių pagrindinis elementas yra fizinis krūvis ir supratimas apie sveikatą. "Prins taip pat esminis dalykas yra inovacijos ir mes esame pasiryžę investuoti į žmones ir jų ateitį ", sako Wil Mulders. "Mes norime sukurti patirtį, susijusią su mūsų gaminiu, taip pat, kaip futbolas yra patirtis, o mūsų tikslas yra padaryti mūsų vartotojus realiais gerbėjais. Gyvūnų maistas ir futbolas iš pradžių gali atrodyti kaip keistas derinys, bet, žvelgiant į vertybes, kurios tiek Prins, tiek Vitesse yra tokios pačios, tai iš tiesų puikiai suderinama. "

Sportas ir sveikata yra labai svarbu.

Dėmesys jaunimui

"Mes jau ilgą laiką palaikome šiltus santykius su Prins Petfoods", - sako Willem van der Linden, Vitesse pardavimų vadybininkas apie partnerystę su Prins. Pavyzdžiui, Prins jau yra Vitesse futbolo akademijos partneris, ir šiuo metu intensyviai dirbame ties bendru planu - priartinti jaunimą prie futbolo. Šis naujas rėmimas dar labiau pagilins ir sustiprins mūsų bendradarbiavimą su Prins. Įdomus žingsnis!