Ką daryti su tuščiomis pašarų pakuotėmis? Geriausia jas išmesti kartu su mišriomis komunalinėmis atliekomis.

Mūsų pakuotes sudaro trys skirtingi (plastikiniai) sluoksniai, kurie atliekų apdorojimo metu yra visiškai perdirbami. Pakuotės su metalizuotu vidiniu sluoksniu negali būti rūšiuojamos kartu su plastiko atliekomis.

Pakavimas hermetiškoje, bedeguonėje aplinkoje

Metalizuotas vidinis sluoksnis yra būtinas pakavimui hermetiškoje, bedeguonėje aplinkoje kontroliuojamoje atmosferoje, kad būtų užtikrintas ilgalaikis ir optimalus skonio ir kokybės išsaugojimas. Mūsų laminuotos plastikinės pakuotės turi puikią barjerinę funkciją ir garantuoja puikią maistinių medžiagų tinkamumo trukmę. Kadangi pakavimo būdas bedeguonėje aplinkoje reikalauja atitikti visus išvardintus standartus, deja mes negalime naudoti taip vadinamos "click and close-system".

Prins dirba su pakuočių tiekėjais, kurie turi ekologinį ženklą.

Plastikinis barjerinis sluoksnis

Dėl optimalaus sluoksnio mūsų pakuotės yra plonesnės ir lengvesnės nei popierinė pakuotė. Tai padeda sumažinti žaliavų sunaudojamumą ir sumažinti atliekų kiekį. Prins dirba su pakuočių tiekėjais, kurie turi ekologinį ženklą, dėl tam tikrų pakeitimų, kuriuos jie padarė siekdami naudoti aplinką tausojančius gamybos metodus.

Ar žinojote?

Net popierinės pakuotės turi plastiko barjerinį sluoksnį, kuris yra būtinas siekiant išvengti riebalų nutekėjimo. Tai taip pat yra priežastis, dėl kurios popierinės pakuotės negali būti išmetamos kartu su popieriaus atliekomis.

Pakavimo procesas

Pakavimas suteikia daug informacijos apie mūsų pašarus ir kokybės išlaikymą.