Prins Dietinis pašaras katėms

Mūsų aukštos kokybės dietiniai pašarai prieinami gyvūnų parduotuvėse. Tyrimai parodė, kad šie dietiniai produktai yra veiksmingi ir saugūs ilgalaikiam maitinimui. Moksliškai sukurti glaudžiai bendradarbiaujant su veterinarais, mokslininkais ir universitetais.

Visi produktai

Prins VitalCare Protection

Siekdami optimaliai palaikyti kačių sveikatą, išlaikyti balansą ir gerą sveikatą bet kuriame amžiuje, sukūrėme Prins VitalCare Protection: šešių rūšių 100% natūralų traškų maistą įvairaus amžiaus katėms.

Visi produktai

Prins VitalCare LT

Prins sukūrė skirtingus pašarus katėms ir juos sujungė į vieną liniją: VitalCare. Net išrankiausios katės pasirenka VitalCare dėl sudėtyje esančių aukštos kokybės produktų su aukščiausios kokybės žaliavomis.

Visi produktai

Prins TotalCare Katėms

Prins TotalCare sušaldyta šviežia mėsa: kiek įmanoma arčiau natūralaus maisto. Neapdorotas žalias maistas ženkliai prisideda prie sveiko virškinimo trakto ir yra lengvai virškinamas, todėl užtikrinami optimalūs mitybos poreikiai. Be to, šviežia mėsa katėms labai skani!

Visi produktai

Prins Train & Care Katėms

Prins Train & Care lašišos paštetas praturtintas lašiša, daugumos kačių mėgstamiausias skonis. Šis kreminis lašišos skonio atlygis yra ne tik labai skanus, bet ir begrūdis bei hipoalerginis.

Visi produktai

Prins NatureCare Katėms

Prins NatureCare yra sveikas, 100% natūralus mėsiškas maistas katėms konservuose. Sveikas ir pilnavertis NatureCare mėsiškas maistas praturtintas specialiais ingredientais, kurie suteikia papildomo palaikomojo poveikio, bei gali būti naudojamas kaip skanėstas.

Visi produktai

Prins Fit Selection Katėms

Prins Fit Selection: pilnavertis trašus pašaras kurio sudėtyje gerai ir lengvai virškinami ingredientai – ideliai tinka suaugusioms visų veislių kačių šeimoms. Subalansuotas skanus maistas katėms.

Visi produktai