Prins Dietetic šunims

Mūsų aukštos kokybės dietiniai pašarai prieinami gyvūnų parduotuvėse. Tyrimai parodė, kad šie dietiniai produktai yra veiksmingi ir saugūs ilgalaikiam maitinimui.

Visi produktai

Prins ProCare Protection

100% natūralus, presuotas maistas (vidutinių) didelių veislių šunims, tiems kurie reikalauja šiek tiek daugiau dėmesio dėl savo sudėjimo ir gyvenimo būdo

Visi produktai

Prins Protection Croque

(Vidutinių) didelių veislių šunys, dėl savo sudėjimo ir gyvenimo būdo, dažnai reikalauja šiek tiek daugiau dėmesio ir priežiūros. Šie šunys gali būti labiau jautrūs virškinimo, raumenų, sąnarių ar širdies problemoms.

Visi produktai

Prins Protection Croque Mini

Prins siūlo pašarą specialiai mažų veislių šunims iki 10 kg svorio. Traškios Prins Protection Croque Mini pritaikytos mažesnės formos granulės ir užtikrina tinkamą prevencinę pagalbą nuo šuniuko iki vyresnio amžiaus.

Visi produktai

Prins ProCare

Presuotų granulių Prins ProCare pašarų linija tinka visų amžiaus grupių šunims nuo šuniukų iki vyresnio amžiaus.

Visi produktai

Prins ProCare Mini

Prins ProCare Mini specialiai sukurta mažiems šunims. Šie pašarai yra gaminami pagal gamybos procesą, kuris optimaliai išsaugo aukščiausios kokybės ingredientų skoninės savybės ir išlaiko maistingąsias medžiagas. Granulės pritaikytos mažesnės formos specialiai mažiems šunims.

Visi produktai

Prins ProCare Grainfree LT

Kai kurie šunys jautriai reaguoja į maiste esančius grūdus, dėl šios priežasties Prins turi pilnavertį ir visiškai subalansuotą sausą presuotų granulių maistą skirtą visų veislių ir amžiaus grupių šunims.

Visi produktai

Prins TotalCare Šunims

Prins TotalCare sušaldyta šviežia mėsa: kiek įmanoma arčiau natūralaus maisto. Šviežia mėsa padeda palaikyti sveiką virškinimo traktą. TotalCare tinka papildomai gerinant odos, kailio būklę ir virškinimo procesą.

Visi produktai

Prins ProCare Croque

Prins ProCare Croque liniją sudaro pilnavertis traškių granulių pašaras, tinkamas nuo šuniuko iki vyresnio amžiaus. Traškių granulių dydis ir forma skatina kramtyti, taip užtikrinant optimalų medžiagų pasisavinimą. Prins ProCare Croque pašaras labai gerai virškinamas.

Visi produktai

Prins Fit Selection Šunims

The Prins Fit Selection linija, tai sveikas pilnavertis pašaras , kurio sudėtyje aukščiausios kokybės ir gerai virškinami produktai, idealiai tinka palaikyti šeimos šunų optimalią būseną.

Visi produktai

Prins Train & Care Šunims

Prins Train & Care lašišos paštetas praturtintas lašiša, daugumos šunų mėgstamiausias skonis. Šis kreminis lašišos skonio atlygis yra ne tik labai skanus, bet ir begrūdis bei hipoalerginis.

Visi produktai

Prins NatureCare Šunims

Prins NatureCare – tai dešros formos, sveikas, 100% natūralus ir pilnavertis mėsiškas maistas jūsų šuniui. Patogu laikyti ir lengva supjaustyti gabaliukais.

Visi produktai